محل تبلیغات شما
به نام خدایی که می بخشد و دستت را می گیرد و با تمام وجودش تو را در آغوش می گیرد
سلام! امروز سی ام شهریور ماه سال نود و شش است. تابستان هم با تمام زیبایی هایش از خانه زندگی مان می رود و جایش را به پاییز می‌دهد. زندگی مجموعی از خوبی ها و بدی هاست و برای آن که این موضوع را بهتر متوجه شوید این عکس را برایتان که در جایی دیده بودم آماده کرده ام:

امروز به مسافرت رفتیم و تمام اتفاقاتی را که برایمان ناخوشایند بود کاملا فراموش کردیم و هنگامی که بازمی‌گشتیم با غروب زیبای آفتاب مواجه شدم. بسیار زیبا بود، دوست داشتم فقط آسمان را تماشا کنم. به نظر من تماشا کردن آسمان در هر لحظه ای به دل انسان می نشیند . هنگامی که به پهنای سپهر خداوند  می نگرم به دلایل علمی پدیده های اطرافم می پردازم و از دنیای اتم ها را در ذهن خود تصور می کنم تا هستی بی کران و هرگاه آن را تحلیل می کنم فقط به این نتیجه می رسم که این شباهت اتم و کهکشان ها، این زیبایی غروب و طلوع خورشید و تمام پدیده های اطرافمان بی دلیل نیست. ما به پیش می رویم؟ خورشید با این همه بزرگی و قدرتش در کهکشان راه شیری، یک نقطه هم به حساب نمی آید. پس چرا خداوند ما را با این همه بی ارزشیمان اشرف مخلوقات خود دانسته در حالیکه ما در این جهان بزرگ هیچ چیز نیستیم
پروردگار تمام این مخلوقات از روح خود در ما دمید و آن را به همراه جسممان به ما امانت داد، پس ای کسانی که نا امیدانه به زندگیتان می اندیشید و به خودتان ظلم می کنید و خود را از نعمات بی پایان خداوند محروم می کنید، امانت داریتان کجا رفته است؟
و به پروردگارم سوگند می خورم که هر چه که نوشتم را او به ذهنم آورد تا درسی باشد برای دیگران. قدر خود را بدانید و هیچ وقت نا امید نشوید چرا که هر شبی از زندگیتان برایتان شب قدری است تا تغییر کنید و خود را به خداوند مهربان برسانیم. در دنیا این یک قانون است که همانطور که از جانب پروردگارمان به این جا آمده ایم، همانگونه هم به نزد وی بازمی گردیم.
امیدوارم که حتی کوچکترین نا امیدی را از شما گرفته باشم
الحمد لله رب العالمین

وقتی که تنها میشوم

انسانها در آغوش خانواده ها

انسان های فراموشکار

تمام ,بی ,خداوند ,هم ,کنم ,نا ,خود را ,را به ,که هر ,که این ,آن را

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

راه آشپزی ایران جوان موزیک پزشکان قم سامان مقاله ♥♥ دنیای زیبایی ها ♥♥ مجله علم و فناوری دبیرستان نمونه دولتی حضرت قائم (عج)-فریمان دایره ی سرخ saisummeper Brian's site unorfana